Nr katalogowy: 42

Józef BRODOWSKI (1772-1853)

Nr katalogowy: 42

Branka, ok. 1852

olej, płótno; 57 x 48 cm;
obraz eksponowany na wystawie i ujęty w katalogu
estymacja: 24 000 - 28 000 zł