Nr katalogowy: 38

Maksymilian FEUERRING (1896-1985)

Nr katalogowy: 38

Kwiaty, ok. 1980

olej, płyta; 76 x 61 cm;
sygn. p. d.: FEUERRING;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł