Nr katalogowy: 37

Zofia ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA (1886-1971)

Nr katalogowy: 37

Nasturcje, przed 1933

olej, sklejka; 25 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Zofia Albinowska;
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 6 400 zł