Nr katalogowy: 28

Stanisław ZAWADZKI (1878-1960)

Nr katalogowy: 28

Modlitwa, 1924

olej, płótno dublowane (wosk); 72 x 56,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: St. Zawadzki 1924 r.
estymacja: 15 000 - 19 000 zł