Nr katalogowy: 7

Władysław JAROCKI (1879-1965)

Nr katalogowy: 7

Przed kościołem, lata 20. XX w.

olej, płótno; 92 x 103 cm;
sygn. p. d.: Wład. Jarocki;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł