Nr katalogowy: 1203

Richard PAULI (?) (1855-1892)

Nr katalogowy: 1203

Popiersie kobiety

alabaster, brąz, marmur (podstawa); wys. 24 cm;
sygn. z tyłu: R. Pauli; Włochy, pocz. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł