Nr katalogowy: 1204

Amédée REVET (?), XIX w.

Nr katalogowy: 1204

Chrystus Ukrzyżowany

figurka z kości, wys. 13,5 cm, szer. 10,5 cm;
sygn. na perizonium: A. REVET; Francja, 4 ć. XIX w.?
estymacja: 5 000 - 6 000 zł