P. TACHERZACZEK
Nr katalogowy: 141
Kościół Mariacki w Gdańsku
olej, płótno; 52 x 42,5 cm;
sygn. p. d.: P. Tacherzaczek.
sygn. p. d.: P. Tacherzaczek.