Nr katalogowy: 122

D. U. ARCHANGELSKI, 2. poł. XX w.

Nr katalogowy: 122

Wiosna

akwarela, papier; 17 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisany ołówkiem cyrylicą na odwrocie.