Nr katalogowy: 812

Nr katalogowy: 812

Polifon

drewno czernione, kalka, imitacje intarsji, inkrustacji i forniru, mosiądz, stal, chromolitografia,
papier; Szwajcaria, Saint Croix, koniec XIX w.
estymacja: 3 700 - 4 900 zł