Nr katalogowy: 811

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 811

Dzieła

Kraków 1907 - 1910; nakładem Salonu Malarzy Polskich w Krakowie, 48 x 33 cm;
oprawa: bordowe płótno, biała tytulatura z wizerunkiem artysty na licu.
estymacja: 1 900 - 2 500 zł