Nr katalogowy: 1062

Izabela NITECKA-TROJANOWSKA (1899-?)

Nr katalogowy: 1062

Fragment z Dolnego Śląska

olej, płótno; 47 x 56 cm;
sygn. p. d.: I. Nitecka
estymacja: 1 700 - 2 300 zł