Nr katalogowy: 1061

Ryszard GAWLIKOWSKI (1877-1956)

Nr katalogowy: 1061

Portret mężczyzny z wąsami

olej, płótno; 100 x 75 cm;
sygn. l. d.: Ryszard Gawlikowski / Lwów
estymacja: 4 500 - 5 500 zł