Nr katalogowy: 1040

Antoni WASILEWSKI (1905-1975)

Nr katalogowy: 1040

Portret doktora, majora Zgorzeleskiego

tusz, piórko, ołówek, akwarela, papier; 34,5 x 24 cm;
sygn. i dat. l. d.: mal. / Wasilewski / 27.IX.1940.
estymacja: 900 - 1 200 zł