Nr katalogowy: 1041

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 1041

Pejzaż miejski, 1932

olej, płótno; 64 x 45 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1932 / Kasper Pochwalski.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł