Nr katalogowy: 1010

Stanisław SZYGELL (1881-1941)

Nr katalogowy: 1010

Pod słońce

olej, sklejka; 24 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Szygell.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł