Nr katalogowy: 54

Jarosław KIRILENKO (1913-1977) wg Bernardo Bellotto zw. Canaletto (1721-1780)

Nr katalogowy: 54

Widok Warszawy od strony Pragi

olej, płótno; 178 x 279 cm.
Kopia obrazu Bernardo Belotto Canaletto z 1770 roku
estymacja: 30 000 - 35 000 zł
Cena oferowana 27 000 zł