Nr katalogowy: 55

Ferdinand THURNHERR (1875-1930/50), według Gerarda TER BORCHA II (1617-1681)

Nr katalogowy: 55

Chłopiec iskający psa

olej, płótno; 35 x 27 cm;
l. d. monogram wiązany;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł