Nr katalogowy: 405

Lucyna KUŚNIERCZYK (ur. 1936)

Nr katalogowy: 405

Orbity, z cyklu: Białe i czarne, 2018

akryl, płótno; 60 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lucyna Kuśnierczyk 2018 r.;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł