Nr katalogowy: 404

Joanna RATAJCZAK-KUROWICKA (ur. 1972)

Nr katalogowy: 404

Help, z cyklu: Rzeczy ubogie, 2019

technika własna, płótno, sklejka; 63 x 63 cm (wymiar całości w autorskiej oprawie);
sygn. i dat. l. d.: J. Ratajczak 19;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł