Nr katalogowy: 1301

GABRIEL RECHOWICZ (1920-2010)

Nr katalogowy: 1301

Projekt malarski dla placówki Orbis Lot

technika własna, olej, papier; 29 x 56 cm;
sygn. i opisany na odwrocie długopisem: Projekt malarstwa dla „Orbis Lot” w Budapeszcie /
estymacja: 4 000 - 5 000 zł