Nr katalogowy: 1302

Bronisława RATAJSKA (?-1989)

Nr katalogowy: 1302

Miasto noc, 1967

olej, płatki złota i metalu, płyta; 46 x 58 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: B67;
estymacja: 2 400 - 3 200 zł