Nr katalogowy: 419

Katarzyna REWOLTE (ur. 1998)

Nr katalogowy: 419

QoTeQ, 2019

olej, akryl, płótno; 20 x 20 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "QoTeQ" / KATARZYNA / REWOLTE 2019.
estymacja: 600 - 700 zł