Nr katalogowy: 420

Katarzyna REWOLTE (ur. 1998)

Nr katalogowy: 420

XD, 2019

olej, akryl, płótno; 40 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "XD" KATARZYNA REWOLTE 2019.
estymacja: 1 000 - 1 300 zł