Nr katalogowy: 312

Piotr POTWOROWSKI (1898-1962)

Nr katalogowy: 312
Bez tytułu, 1961

olej, płótno, deska; 70 x 78,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 61 P. P.;

Cena oferowana 70 000 zł