Nr katalogowy: 313

Bogusław SZWACZ (1912-2009)

Nr katalogowy: 313

Arshormegram - Klejnoty Bałtyku, 1969 tempera, olej, technika mieszana, płótno; 112 x 185 cm; sygn. i dat. p. d.: *SZWACZ* 1969*

na odwrocie opis autorski: B. SZWACZ / KOMPOZYCJA: / "ARSHORMIZM / No XII (w prostokącie, skreślone) / wym. 112 x 185 / Techn. Temp. olej. / WARSZAWA (...) / *
estymacja: 22 000 - 25 000 zł