Nr katalogowy: 311

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

Nr katalogowy: 311

Bez tytułu, 1993

olej, płótno; 130 x 190 cm; sygn., dat. i opisany na odwrociu: LEON TARASEWICZ 1993 / WALIŁY 2/ 16-040 GRÓDEK / 130 x 170.
estymacja: 90 000 - 120 000 zł