Nr katalogowy: 1026

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1026

Obraz dwustronny: Martwa natura, na odwrocie - Postać rybaka

olej, sklejka; 54 x 62 cm;
sygn. nieczytelnie.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 600 zł