Nr katalogowy: 1027

Anna MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA (1912-1986)

Nr katalogowy: 1027

Gęstwina, 1942

olej, tektura; 28,7 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: A. Brzozowska 1942 r.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł