Barbara LEVITTOUX-ŚWIDERSKA (ur. 1933)
Nr katalogowy: 341
Dworzec kolejowy II, 1968
olej, płótno, 70 x 105 cm;
napis na odwrocie: Barbara
LEVITTOUX-ŚWIDERSKA