Nr katalogowy: 221

Richard OTT

Nr katalogowy: 221

Martwa natura ze słonecznikami, 1939

olej, płótno; 40,5 x 26,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. OTT / 1939;