Richard OTT
Nr katalogowy: 221
Martwa natura ze słonecznikami, 1939
olej, płótno; 40,5 x 26,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. OTT / 1939;
sygn. p. d.: R. OTT / 1939;