Nr katalogowy: 220

Vernon WILLIAM H. (1820-1909)

Nr katalogowy: 220

Pejzaż z jeziorem wśród gór

akwarela, papier; 21,5 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WH. Vernon.