Vernon WILLIAM H. (1820-1909)
Nr katalogowy: 220
Pejzaż z jeziorem wśród gór
akwarela, papier; 21,5 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WH. Vernon.
sygn. p. d.: WH. Vernon.