Nr katalogowy: 181

Jan WAŁACH (?)

Nr katalogowy: 181

Pejzaż miejski [Lwów?], 1909

olej, tektura; 33 x 25 cm;
sygn. i dat. l. g.: XIX. J. Wałach[?] styczeń 1909.