Nr katalogowy: 180

Niezidentyfikowany malarz europejski

Nr katalogowy: 180

Snopy na polu, 1931

olej, tektura; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. trudne do odczytania p. d.; [sygnatura] / 1931.