Nr katalogowy: 34

Nr katalogowy: 34

Cztery talerzyki dekoracyjne z barwnymi miniaturami - w typie Wiednia;

porcelana, farby naszkliwne, druk podmalowany, druk złocony, lekkie przetarcia złoceń w obręczach dna otwory do zawieszania; wys. 2-2,2 cm, średn.19,5 cm;