Nr katalogowy: 33

Schierholz’sche Porzellanmanufaktur, Plaue

Nr katalogowy: 33

Paterka z amorkiem

porcelana, farby naszkliwne, złocenia; drobne ubytki dekoracji plastycznej, niewielkie przetarcia złoceń i malatury; wys. 23 cm, podstawa 11,5 x 11 cm;