Nr katalogowy: 710

SILBERWARENFABRIK PETER BRUCKMANN & SÖHNE (firma czynna 1805-1973) - szkatuła

Nr katalogowy: 710

Szkatuła z herbem Bethmann Hollweg

Carl WERNER - plakietka herbowa
srebro próby 800 częściowo złocone, cechowane; waga 959 g.
Heilbronn i Heidelberg, lata 20. XX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł