Nr katalogowy: 711

FIRMA J. C. KLINKOSCH (czynna 1844-1972)

Nr katalogowy: 711

Komplet sztućców do ryb na 12 osób i środka stołu

srebro próby 3 cechowane, metal złocony.
Wiedeń, pocz. XX w.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł