Nr katalogowy: 1055

Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)

Nr katalogowy: 1055

Umizgi arabskie

olej, płórno. 38,7 x 49 cm;
sygn. l. d.: Szewczenko
estymacja: 3 000 - 4 000 zł