Nr katalogowy: 1054

Natan SPIEGEL (1890-1942)

Nr katalogowy: 1054

Kościół

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, pastel, papier; 41 x 33 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Natan Spiegel.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł