Nr katalogowy: 409

Pola PIESTRZENIEWICZ (ur. 1996)

Nr katalogowy: 409

Pojednanie, 2019

akryl, płótno; 150 x 150 cm;
sygn. i dat.: Pola Piestrzeniewicz 2019 oraz na krośnie: Pola 2009.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł