Nr katalogowy: 408

Sandra TREJDEROWSKA (ur. 1996)

Nr katalogowy: 408

Tęsknota, 2019

akwaforta, akwatinta, papier; 67,5 x 67,5 cm;
sygn. dat. i opisana u dołu: "Tęsknota" 2/20 akwaforta/akwatinta Sandra Trejderowska 2019 (ołówkiem); nakład: 2/2
estymacja: 1 000 - 1 400 zł