Nr katalogowy: 1304

Władysław FILIPIAK (1908-1976)

Nr katalogowy: 1304

Studium portretowe

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Filipiak 1954
estymacja: 4 000 - 5 000 zł