Nr katalogowy: 1305

WIESŁAW GRZECH (UR. 1959)

Nr katalogowy: 1305

Nr 1, 2014

olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Wiesław Grzech / Nr 1 / olej 2014.. i dat. p. d.: A. Nowacki 2007 (ołówkiem), l. d.: 091207-8 (oł
estymacja: 5 000 - 7 000 zł