Nr katalogowy: 1828

Nr katalogowy: 1828

Tłok pieczętny z figurką sowy

brąz, odlew cyzelowany i złocony, zielone szkło; pole 1,5 x 1,5 cm, wys. 8 cm.
Europa Środkowa, Niemcy? XIX/XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł