Nr katalogowy: 1829

Nr katalogowy: 1829

Sygnet z herbem Sas

złoto pr. 3, akwamaryn; oczko 1,1 x 0,9 cm;
Polska, Kraków, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 2 600 - 2 900 zł