Nr katalogowy: 1707

Siegfried Flitsch

Nr katalogowy: 1707

Pudełko z herbem Jelita

srebro częściowo złocone próby 835 cechowane; drewno; waga 171 g.
Pforzheim, lata 20.-30.XX w.
estymacja: 2 300 - 2 600 zł