Nr katalogowy: 1708

Wilhelm Binder

Nr katalogowy: 1708

Pudełko z herbem Pomian

srebro częściowo złocone próby 925, cechowane, emalia, drewno; waga 274 g
Schwäbisch Gmünd, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł