Nr katalogowy: 710

KÖRNER & PROLL (firma czynna od 1845) - wytwórnia

Nr katalogowy: 710

Patera neorokokowa dwuuszna

srebro częściowo złocone; próby 800, waga 834 g.
Gebr. Friedlaender (firma złotnicza i kupiecka czynna 1829-1938) - sprzedawca,
Berlin, k. XIX w.
estymacja: 5 500 - 6 000 zł