Nr katalogowy: 711

H. MEYEN & CO (czynna 1846 - ok.1950)

Nr katalogowy: 711

Patera

srebro częściowo złocone próby 800 cechowane, waga 431 g.
Berlin, 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 300 - 3 800 zł